CENNÍK HODINOVÝCH PRÁC

TECHNICKÁ SPRÁVA BUDOV HODINOVÝ MANŽEL-OPRAVÁR REKONŠTRUKCIA BYTU A DOMU REKONŠTRUKCIA KÚPEĽNE MAJSTER NA ZAVOLANIE KANCELÁRSKY NÁBYTOK INTERIÉROVÝ DIZAJN A VÝROBA NÁBYTKU | www.obyvacky.eu

CENNÍK ZÁKLADNÝCH HODINOVÝCH PRÁC


Ak hľadáte kvalitnú zabehnutú firmu  a nie domáceho kutila s lacným náradím, ktorý Vám 1 vec opraví a 2 pokazí, tak sme tu pre Vás. Každému zákazníkovi ešte pred začatím prác poradíme, aby sa vyhol nesprávnym rozhodnutiam. Vŕtačku a náradie môže mať každý. Skúsenosti a odbornosť iba profesionál.  Najčastejšie služby: oprava, údržba, voda, elektrina, murárske a stavebné opravy, maľovanie, čistenie, oprava, montáž a demontáž nábytku…

Cena:   1hodina začatá/človek  od 15,-Eur bez DPH

Doprava v Bratislave je jednotná.
Cena:   15,-Eur bez DPH

Doprava mimo Bratislavy.
Cena:   15,-Eur plus  0,33,-Eur/km mimo Bratislavy bez DPH

Opravy väčšieho charakteru nad 3 hodiny práce nepretržite sa určujú samostatne podľa  rozsahu prác a náročnosti na základe cenovej ponuky. Príklad: stavba sadrokartónovej priečky, montáž nových svietidiel, montáž a demontáž regálov. Rekonštrukcie bytov, domov, kúpeľní, kancelárií sa vypočítavajú na základe podrobného cenového rozpočtu.

Balíčky pre domácnosti a malé firmy:
KÚPTE SI AJ VY NÁŠ BALÍČEK A MAJTE VÁŠHO MAJSTRA VŽDY V ZÁLOHE.


basic
PROFI BASIC     

Zahŕňa 2 realizačné návštevy v dĺžke trvania prác spolu maximálne 120 minút. Napríklad oprava nefunkčného svietidla, pokazenej stoličky, upchatého vodovodného odtoku… V cene balíčka je už doprava na miesto realizácie. Cena nezahŕňa materiál potrebný na sfunkčnenie chodu opravovanej veci. Ten je účtovaný nad rámec balíčka.

Cena: 69,90,-Eur bez DPH

standart PROFI STANDART   

Zahŕňa 4 realizačné návštevy v dĺžke trvania prác spolu maximálne 240 minút. Napríklad oprava nefunkčného svietidla, pokazenej stoličky, upchatého vodovodného odtoku… V cene balíčka je už doprava na miesto realizácie. Cena nezahŕňa materiál potrebný na sfunkčnenie chodu opravovanej veci. Ten je účtovaný nad rámec balíčka.

Cena: 129,90,-Eur bez DPH

plusPROFI PLUS     

Zahŕňa 6 realizačných návštev  v dĺžke trvania prác spolu maximálne 360 minút. Napríklad oprava nefunkčného svietidla, pokazenej stoličky, upchatého vodovodného odtoku… V cene balíčka je už doprava na miesto realizácie. Cena nezahŕňa materiál potrebný na sfunkčnenie chodu opravovanej veci. Ten je účtovaný nad rámec balíčka.

Cena: 240,90,-Eur bez DPH

 

Program pre obchodné kancelárie a siete predajní:

Pre obchodné siete predajní, reštaurácií, kancelárií, a skladov máme pripravenú SERVISNÚ ZMLUVU, ktorá zabezpečuje permanentnú starostlivosť v prípade opravy, údržby, havarijného stavu a to na celom území Slovenskej republiky. Podmienky sa určujú individuálne. Základom servisnej zmluvy je prevencia. Tu nevykonávame iba potrebné opravy, ale snažíme problémy predvídať a udržiavať Váš priestor v bezporuchovom stave. Pridelíme Vám konkrétneho technika , ktorý sa bude starať iba o Vašu firmu. Pri každej mesačnej servisnej obhliadke sa zistia  začínajúce závady, ktoré sa odstránia ešte skôr, ako spôsobia väčšiu škodu.

Zaujala Vás naša služba? Kontaktujte nás!